B140RTF01.0

| Paneeli mudel | B140RTF01.0 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1600×900 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| B140RTF01.0 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 309.6×174.15 mm |
| Pind | Antiglare |
| Kontrastsuse suhe | 500:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 262K (6-bit) |
| Reaktsiooniaeg | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | |
| Sagedus | 60Hz |
| Lambitüüp | WLED |
| Signaali liides | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on AUO B140RTF01.0 eritarbimisega turustaja.
AUO B140RTF01.0 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
AUO B140RTF01.0 pdf-i andmelehel või AUO B140RTF01.0 või teiste AUO-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle AUO B140RTF01.0 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
AUO B140RTF01.0 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
AUO B140RTF01.0 pdf-i andmelehel või AUO B140RTF01.0 või teiste AUO-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle AUO B140RTF01.0 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "B140RTF01.0" jaoks
- AUO B140RTF01.0
- B140RTF01.0 andmeleht
- B140RTF01.0 pilt
- B140RTF01.0 hind
- B140RTF01.0 turustaja

