C065VVT01.0

| Paneeli mudel | C065VVT01.0 |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| C065VVT01.0 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 141.6×84.96 mm |
| Ülevaade | 156.5×102.2 mm |
| Pind | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastsuse suhe | |
| Kuva värvid | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 54% |
| Reaktsiooniaeg | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | |
| Sagedus | 60Hz |
| Lambitüüp | WLED |
| Signaali liides | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 64 pins |
| Sisendpinge | 3.3/12.5/15/-9V (Typ.)(VDDIO/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on AUO C065VVT01.0 eritarbimisega turustaja.
AUO C065VVT01.0 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
AUO C065VVT01.0 pdf-i andmelehel või AUO C065VVT01.0 või teiste AUO-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle AUO C065VVT01.0 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
AUO C065VVT01.0 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
AUO C065VVT01.0 pdf-i andmelehel või AUO C065VVT01.0 või teiste AUO-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle AUO C065VVT01.0 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "C065VVT01.0" jaoks
- AUO C065VVT01.0
- C065VVT01.0 andmeleht
- C065VVT01.0 pilt
- C065VVT01.0 hind
- C065VVT01.0 turustaja

