Ülevaade
Spetsifikatsioon
CLAF047LD42 TXX

CLAF047LD42 TXX Põhiandmed
| Paneeli mudel | CLAF047LD42 TXX |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 540×960 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| CLAF047LD42 TXX hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Töötemperatuur | -45 ~ 85 °C |
| Säilitustemperatuur | -55 ~ 110 °C |
CLAF047LD42 TXX Mehaanilised omadused
| Täpne resolutsioon | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Piksli seadistamine | RGB Vertical Stripe |
| Piksli tihedus | 236 PPI |
| Kuvasuhe | 9:16 (H:V) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0358×0.1074 mm (H×V) |
| Piksli pigi | 0.1074×0.1074 mm (H×V) |
| Pind | Without Polarizer |
| Aktiivne piirkond | 58×103.104 mm (H×V) |
| Üldine mõõde | 60.796×111 mm (H×V) |
| Kontuuri sügavus | 0.4 (Typ.) mm |
| Maastik või portree | Portrait type |
| Puutepaneel | Without |
CLAF047LD42 TXX Optilised omadused
| Kuva režiim | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Heledus | 0 cd/m² |
| Kontrastsuse suhe | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekraani värv | 16.7M (8-bit) |
| Värvimut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Reaktsiooniaeg | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vaate suund | Symmetry |
| Transmissivity | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Päikesepaiste loetav | N |
CLAF047LD42 TXX Elektroonikafunktsioon
| Juhi IC | COG Suggest HX8389-C |
|---|
CLAF047LD42 TXX Taustvalgustussüsteem
| Lambitüüp | No B/L |
|---|
