CLAT080WQ65

| Paneeli mudel | CLAT080WQ65 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| CLAT080WQ65 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Aktiivne piirkond | 107.64×172.224 mm |
| Ülevaade | 119.6×205.4×4.9 mm |
| Pind | Hard coating (3H) |
| Kontrastsuse suhe | 1000:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (8-bit) , CIE1931 52% |
| Vaatenurk | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Signaali liides | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Sisendpinge | 1.8/3.3/16.5/-11V (Typ.)(VCI/VDD3/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on CPT CLAT080WQ65 eritarbimisega turustaja.
CPT CLAT080WQ65 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CPT CLAT080WQ65 pdf-i andmelehel või CPT CLAT080WQ65 või teiste CPT-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CPT CLAT080WQ65 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
CPT CLAT080WQ65 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CPT CLAT080WQ65 pdf-i andmelehel või CPT CLAT080WQ65 või teiste CPT-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CPT CLAT080WQ65 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "CLAT080WQ65" jaoks
- CPT CLAT080WQ65
- CLAT080WQ65 andmeleht
- CLAT080WQ65 pilt
- CLAT080WQ65 hind
- CLAT080WQ65 turustaja

