DBT101IIE40L12
| Paneeli mudel | DBT101IIE40L12 |
|---|---|
| Panel Brand | DUOBOND |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| DBT101IIE40L12 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Süsteemi kategooria | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Märksõnad Desc. | 10.1inch high brightness lcd, 1280*800, 1200nit, LVDS 40pin |
| Tooteklass | Graphic LCD Display |
| Toote sildid | High Brightness LCD, Sunlight Readable LCD |
| Paneeli koosseis | LCM |
| Resolutsioon | 1280×800 |
| Kuvasuhe | 16:10 (W:H) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle |
| Aktiivne piirkond | 216.96 (W) × 135.6 (H) mm (A.A) |
| Üldine mõõde | 229.46 (W) × 149.1 (H) mm |
| Max Sügavus | 4.8 mm |
| LC pere | IPS Family |
| Polarisaator | Transmissive |
| Heledus | 1200 (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 800:1 (Typ.) |
| Vaatenurk | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Vaate suund | Symmetry |
| Värvid Summa | 16.7M |
| Valgustuse tüüp | WLED |
| Liidese tüüp | LVDS |
| Liidese tihvtid | 40 Pins |
| Puutepaneel | Without |
| Töötemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Ladustamise temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on DUOBOND DBT101IIE40L12 eritarbimisega turustaja.
DUOBOND DBT101IIE40L12 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
DUOBOND DBT101IIE40L12 pdf-i andmelehel või DUOBOND DBT101IIE40L12 või teiste DUOBOND-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle DUOBOND DBT101IIE40L12 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
DUOBOND DBT101IIE40L12 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
DUOBOND DBT101IIE40L12 pdf-i andmelehel või DUOBOND DBT101IIE40L12 või teiste DUOBOND-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle DUOBOND DBT101IIE40L12 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "DBT101IIE40L12" jaoks
- DUOBOND DBT101IIE40L12
- DBT101IIE40L12 andmeleht
- DBT101IIE40L12 pilt
- DBT101IIE40L12 hind
- DBT101IIE40L12 turustaja
