LH500WX2-SH03

| Paneeli mudel | LH500WX2-SH03 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| LH500WX2-SH03 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 62.1×110.4 mm |
| Ülevaade | 64.6×117.59 mm |
| Pind | Without Polarizer |
| Kontrastsuse suhe | 800:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | , CIE1931 72% |
| Reaktsiooniaeg | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Juhi IC | COG Suggest HX8394A01, NT35520, NT35521, OTM1283A, OTM1288A |
LCDs-Display.com on LG Display LH500WX2-SH03 eritarbimisega turustaja.
LG Display LH500WX2-SH03 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
LG Display LH500WX2-SH03 pdf-i andmelehel või LG Display LH500WX2-SH03 või teiste LG Display-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle LG Display LH500WX2-SH03 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
LG Display LH500WX2-SH03 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
LG Display LH500WX2-SH03 pdf-i andmelehel või LG Display LH500WX2-SH03 või teiste LG Display-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle LG Display LH500WX2-SH03 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "LH500WX2-SH03" jaoks
- LG Display LH500WX2-SH03
- LH500WX2-SH03 andmeleht
- LH500WX2-SH03 pilt
- LH500WX2-SH03 hind
- LH500WX2-SH03 turustaja

