Ülevaade
Spetsifikatsioon
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 Põhiandmed
| Paneeli mudel | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| Panel Brand | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneeli tüüp | LTPS TFT-LCD |
| LT121DEVBK00 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
LT121DEVBK00 Mehaanilised omadused
| Täpne resolutsioon | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksli seadistamine | RGB Vertical Stripe |
| Piksli tihedus | 124 PPI |
| Kuvasuhe | 16:10 (H:V) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Piksli pigi | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktiivne piirkond | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Maastik või portree | Landscape type |
| Puutepaneel | Without |
LT121DEVBK00 Optilised omadused
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekraani värv | 262K (6-bit) |
| Päikesepaiste loetav | N |
LT121DEVBK00 Elektroonikafunktsioon
| Vertikaalne sagedus | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 Taustvalgustussüsteem
| Lambipositsiooni | Edge light type |
|---|---|
| Lambitüüp | WLED |
LT121DEVBK00 Signaali liides
| Signaali kategooria | LVDS |
|---|---|
| Signaali klass | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Liidese tüüp | Connector |
