NV126A1M-N52

| Paneeli mudel | NV126A1M-N52 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.6 inch, 2880×1920 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| NV126A1M-N52 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 266.112×177.408 mm |
| Ülevaade | 271.2×187.7×4.1 mm |
| Kuju stiil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Pind | |
| Kontrastsuse suhe | 1200:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Reaktsiooniaeg | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lambitüüp | 10S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaali liides | eDP (4 Lanes) , 51 pins |
| Sisendpinge | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on BOE NV126A1M-N52 eritarbimisega turustaja.
BOE NV126A1M-N52 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
BOE NV126A1M-N52 pdf-i andmelehel või BOE NV126A1M-N52 või teiste BOE-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle BOE NV126A1M-N52 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
BOE NV126A1M-N52 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
BOE NV126A1M-N52 pdf-i andmelehel või BOE NV126A1M-N52 või teiste BOE-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle BOE NV126A1M-N52 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "NV126A1M-N52" jaoks
- BOE NV126A1M-N52
- NV126A1M-N52 andmeleht
- NV126A1M-N52 pilt
- NV126A1M-N52 hind
- NV126A1M-N52 turustaja

