S046QWV05NS

| Paneeli mudel | S046QWV05NS |
|---|---|
| Panel Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 800×320 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| S046QWV05NS hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Süsteemi kategooria | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Seeria | S046QWV04HS |
| Märksõnad Desc. | 4.6 inch, 800*320, 400nits, 40pins, TTL interface, TFT LCM Module |
| Tooteklass | Graphic LCD Display |
| Toote sildid | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD, Bar Shape LCD |
| Paneeli koosseis | LCM |
| Resolutsioon | 800×320 |
| Kuvasuhe | 8:3 (W:H) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle |
| Aktiivne piirkond | 108 (W) × 43.2 (H) mm (A.A) |
| Üldine mõõde | 120.7 (W) × 56.16 (H) mm |
| Max Sügavus | 3.2 mm |
| LC pere | TN |
| Polarisaator | Transmissive |
| Heledus | 400 (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 600:1 (Typ.) |
| Vaatenurk | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Vaate suund | 12 o'clock |
| Värvid Summa | 16.7M |
| Valgustuse tüüp | WLED |
| Liidese tüüp | TTL |
| Liidese tihvtid | 40 Pins |
| Puutepaneel | Touch Optional |
| Töötemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Ladustamise temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S046QWV05NS eritarbimisega turustaja.
CDTECH S046QWV05NS on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CDTECH S046QWV05NS pdf-i andmelehel või CDTECH S046QWV05NS või teiste CDTECH-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CDTECH S046QWV05NS turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
CDTECH S046QWV05NS on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CDTECH S046QWV05NS pdf-i andmelehel või CDTECH S046QWV05NS või teiste CDTECH-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CDTECH S046QWV05NS turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "S046QWV05NS" jaoks
- CDTECH S046QWV05NS
- S046QWV05NS andmeleht
- S046QWV05NS pilt
- S046QWV05NS hind
- S046QWV05NS turustaja
