TCG104VGLABANN-AN30

| Paneeli mudel | TCG104VGLABANN-AN30 |
|---|---|
| Panel Brand | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VGLABANN-AN30 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 211.2×158.4 mm |
| Ülevaade | 240.7×180.2×9.5 mm |
| Pind | Antiglare |
| Kontrastsuse suhe | 500:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Reaktsiooniaeg | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Vaatenurk | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Lambitüüp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaali liides | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Sisendpinge | 3.3V (Typ./Max.) |
LCDs-Display.com on Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 eritarbimisega turustaja.
Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 pdf-i andmelehel või Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 või teiste Kyocera-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 pdf-i andmelehel või Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 või teiste Kyocera-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle Kyocera TCG104VGLABANN-AN30 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "TCG104VGLABANN-AN30" jaoks
- Kyocera TCG104VGLABANN-AN30
- TCG104VGLABANN-AN30 andmeleht
- TCG104VGLABANN-AN30 pilt
- TCG104VGLABANN-AN30 hind
- TCG104VGLABANN-AN30 turustaja

