AMS429QC12
| Paneeli mudel | AMS429QC12 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SMD |
| Descrition | AM-OLED ,4.3 inch, 540×960 |
| Paneeli tüüp | AM-OLED |
| AMS429QC12 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Aktiivne piirkond | 53.46×95.04 mm |
| Ülevaade | 60.46×119.1×4.24 mm |
| Pind | Hard coating |
| Kontrastsuse suhe | 10000 : 1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (8-bit) , CIE1931 105% |
| Vaatenurk | |
| Sagedus | 60Hz |
| Juhi IC | Built-in S6E39A0 |
| Signaali liides | MIPI (2 data lanes) , 40 pins |
| Sisendpinge | 1.8/3.0/3.8V (Typ.)(VDD/VCI/VBAT) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG SMD AMS429QC12 eritarbimisega turustaja.
SAMSUNG SMD AMS429QC12 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
SAMSUNG SMD AMS429QC12 pdf-i andmelehel või SAMSUNG SMD AMS429QC12 või teiste SAMSUNG SMD-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle SAMSUNG SMD AMS429QC12 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG SMD AMS429QC12 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
SAMSUNG SMD AMS429QC12 pdf-i andmelehel või SAMSUNG SMD AMS429QC12 või teiste SAMSUNG SMD-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle SAMSUNG SMD AMS429QC12 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "AMS429QC12" jaoks
- SAMSUNG SMD AMS429QC12
- AMS429QC12 andmeleht
- AMS429QC12 pilt
- AMS429QC12 hind
- AMS429QC12 turustaja

