BP070WX1-100

| Paneeli mudel | BP070WX1-100 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1280×800 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| BP070WX1-100 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 150.72×94.2 mm |
| Ülevaade | 161×107×4.4 mm |
| Pind | Hard coating (3H), Antireflection |
| Kontrastsuse suhe | 800:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Reaktsiooniaeg | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Lambitüüp | 5S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaali liides | LVDS (1 ch, 8-bit) , 39 pins |
| Sisendpinge | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on BOE BP070WX1-100 eritarbimisega turustaja.
BOE BP070WX1-100 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
BOE BP070WX1-100 pdf-i andmelehel või BOE BP070WX1-100 või teiste BOE-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle BOE BP070WX1-100 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WX1-100 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
BOE BP070WX1-100 pdf-i andmelehel või BOE BP070WX1-100 või teiste BOE-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle BOE BP070WX1-100 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "BP070WX1-100" jaoks
- BOE BP070WX1-100
- BP070WX1-100 andmeleht
- BP070WX1-100 pilt
- BP070WX1-100 hind
- BP070WX1-100 turustaja
