ED060XH2

| Paneeli mudel | ED060XH2 |
|---|---|
| Panel Brand | E Ink |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| Paneeli tüüp | EPD |
| ED060XH2 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Aktiivne piirkond | 90.58×122.368 mm |
| Ülevaade | 101.8×138.4 mm |
| Pind | Antiglare |
| Kontrastsuse suhe | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Kuva värvid | Grayscale (4-bit) |
| Vaatenurk | |
| Signaali liides | Parallel Data (8-bit) , 34 pins |
| Sisendpinge | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on E Ink ED060XH2 eritarbimisega turustaja.
E Ink ED060XH2 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
E Ink ED060XH2 pdf-i andmelehel või E Ink ED060XH2 või teiste E Ink-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle E Ink ED060XH2 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
E Ink ED060XH2 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
E Ink ED060XH2 pdf-i andmelehel või E Ink ED060XH2 või teiste E Ink-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle E Ink ED060XH2 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "ED060XH2" jaoks
- E Ink ED060XH2
- ED060XH2 andmeleht
- ED060XH2 pilt
- ED060XH2 hind
- ED060XH2 turustaja
