LM201WE3-TLH3
| Paneeli mudel | LM201WE3-TLH3 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Semicon |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| LM201WE3-TLH3 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 433.44×270.9 mm |
| Ülevaade | 459.4×296.5 mm |
| Pind | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastsuse suhe | 1000:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Reaktsiooniaeg | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Vaatenurk | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Lambitüüp | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signaali liides | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Sisendpinge | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Semicon LM201WE3-TLH3 eritarbimisega turustaja.
LG Semicon LM201WE3-TLH3 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
LG Semicon LM201WE3-TLH3 pdf-i andmelehel või LG Semicon LM201WE3-TLH3 või teiste LG Semicon-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle LG Semicon LM201WE3-TLH3 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
LG Semicon LM201WE3-TLH3 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
LG Semicon LM201WE3-TLH3 pdf-i andmelehel või LG Semicon LM201WE3-TLH3 või teiste LG Semicon-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle LG Semicon LM201WE3-TLH3 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "LM201WE3-TLH3" jaoks
- LG Semicon LM201WE3-TLH3
- LM201WE3-TLH3 andmeleht
- LM201WE3-TLH3 pilt
- LM201WE3-TLH3 hind
- LM201WE3-TLH3 turustaja

