LM213XB

| Paneeli mudel | LM213XB |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | STN-LCD ,5.8 inch, 256×64 |
| Paneeli tüüp | STN-LCD |
| LM213XB hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | STN, Yellow/Green (Positive), Reflective |
| Aktiivne piirkond | 143.31×35.79 mm |
| Ülevaade | 184×75×12 mm |
| Pind | |
| Kontrastsuse suhe | |
| Kuva värvid | Monochrome |
| Reaktsiooniaeg | |
| Vaatenurk | |
| Lambitüüp | No B/L |
| Signaali liides | 8-bit parallel , 20 pins |
| Sisendpinge | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HITACHI LM213XB eritarbimisega turustaja.
HITACHI LM213XB on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
HITACHI LM213XB pdf-i andmelehel või HITACHI LM213XB või teiste HITACHI-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle HITACHI LM213XB turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
HITACHI LM213XB on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
HITACHI LM213XB pdf-i andmelehel või HITACHI LM213XB või teiste HITACHI-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle HITACHI LM213XB turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "LM213XB" jaoks
- HITACHI LM213XB
- LM213XB andmeleht
- LM213XB pilt
- LM213XB hind
- LM213XB turustaja

