LMG6911RPBC-00T

| Paneeli mudel | LMG6911RPBC-00T |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneeli tüüp | STN-LCD |
| LMG6911RPBC-00T hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 115.17×86.37 mm |
| Ülevaade | 167.1×109 mm |
| Pind | |
| Kontrastsuse suhe | |
| Kuva värvid | Monochrome |
| Reaktsiooniaeg | |
| Vaatenurk | |
| Sagedus | 75Hz |
| Lambitüüp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaali liides | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
LCDs-Display.com on HITACHI LMG6911RPBC-00T eritarbimisega turustaja.
HITACHI LMG6911RPBC-00T on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
HITACHI LMG6911RPBC-00T pdf-i andmelehel või HITACHI LMG6911RPBC-00T või teiste HITACHI-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle HITACHI LMG6911RPBC-00T turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
HITACHI LMG6911RPBC-00T on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
HITACHI LMG6911RPBC-00T pdf-i andmelehel või HITACHI LMG6911RPBC-00T või teiste HITACHI-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle HITACHI LMG6911RPBC-00T turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "LMG6911RPBC-00T" jaoks
- HITACHI LMG6911RPBC-00T
- LMG6911RPBC-00T andmeleht
- LMG6911RPBC-00T pilt
- LMG6911RPBC-00T hind
- LMG6911RPBC-00T turustaja

