Ülevaade
Spetsifikatsioon
LQ900D3LA02

LQ900D3LA02 Põhiandmed
| Paneeli mudel | LQ900D3LA02 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,90 inch, 1920×1080 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| LQ900D3LA02 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Töötemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Säilitustemperatuur | -25 ~ 60 °C |
LQ900D3LA02 Mehaanilised omadused
| Täpne resolutsioon | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksli seadistamine | RGB Vertical Stripe |
| Piksli tihedus | 24 PPI |
| Kuvasuhe | 16:9 (H:V) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.346×1.038 mm (H×V) |
| Piksli pigi | 1.038×1.038 mm (H×V) |
| Kaal | 46.5±1Kgs |
| Pind | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktiivne piirkond | 1992.96×1121.04 mm (H×V) |
| Piirdeala | 2006×1132 mm (H×V) |
| Üldine mõõde | 2032×1168 mm (H×V) |
| Kontuuri sügavus | 80±2.0 mm |
| Maastik või portree | Landscape type |
| Puutepaneel | Without |
LQ900D3LA02 Optilised omadused
| Kuva režiim | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Heledus | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekraani värv | 1.07B (10-bit) |
| Värvimut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Reaktsiooniaeg | 4 (Typ.)(G to G) |
| Vaatenurk | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vaate suund | Symmetry |
| Valge värvusega kromoskus | Wx:0.281; Wy:0.291 |
| Valge variatsioon | 1.34/1.44 (Typ./Max.)(5 points) |
| Päikesepaiste loetav | N |
LQ900D3LA02 Elektroonikafunktsioon
| Vertikaalne sagedus | 120Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LQ900D3LA02 Taustvalgustussüsteem
| Lambipositsiooni | Direct light type |
|---|---|
| Lambitüüp | WLED |
| Lambi eluiga | 50K(Typ.) (Hours) |
| Liidese tüüp | Connector |
| Lampi juht juhatus | 12.72/13.0A (Typ./Max.) |
LQ900D3LA02 Signaali liides
| Signaali kategooria | LVDS |
|---|---|
| Signaali klass | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Paneeli sisendpinge | 12.0V (Typ.) |
| Paneeli sisendvool | 1.0/2.7A (Typ./Max.) |
| Liidese tüüp | Connector |
| Signaali liides | ACES - 91213-0510Y, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
