S065WV03

| Paneeli mudel | S065WV03 |
|---|---|
| Panel Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×320 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| S065WV03 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 154.08×57.28 mm |
| Ülevaade | 165×72.86 mm |
| Pind | |
| Kontrastsuse suhe | 500:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (8-bit) , CIE1931 55% |
| Reaktsiooniaeg | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Vaatenurk | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Lambitüüp | 3S7P WLED Without Driver |
| Signaali liides | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Sisendpinge | 3.3/3.3V (Max.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com on CDTECH S065WV03 eritarbimisega turustaja.
CDTECH S065WV03 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CDTECH S065WV03 pdf-i andmelehel või CDTECH S065WV03 või teiste CDTECH-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CDTECH S065WV03 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
CDTECH S065WV03 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CDTECH S065WV03 pdf-i andmelehel või CDTECH S065WV03 või teiste CDTECH-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CDTECH S065WV03 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "S065WV03" jaoks
- CDTECH S065WV03
- S065WV03 andmeleht
- S065WV03 pilt
- S065WV03 hind
- S065WV03 turustaja
