SP14Q001-X

| Paneeli mudel | SP14Q001-X |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneeli tüüp | STN-LCD |
| SP14Q001-X hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 115.185×86.385 mm |
| Pind | |
| Kontrastsuse suhe | |
| Kuva värvid | Monochrome |
| Reaktsiooniaeg | |
| Vaatenurk | |
| Sagedus | 75Hz |
| Lambitüüp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaali liides | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Sisendpinge | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HITACHI SP14Q001-X eritarbimisega turustaja.
HITACHI SP14Q001-X on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
HITACHI SP14Q001-X pdf-i andmelehel või HITACHI SP14Q001-X või teiste HITACHI-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle HITACHI SP14Q001-X turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP14Q001-X on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
HITACHI SP14Q001-X pdf-i andmelehel või HITACHI SP14Q001-X või teiste HITACHI-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle HITACHI SP14Q001-X turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "SP14Q001-X" jaoks
- HITACHI SP14Q001-X
- SP14Q001-X andmeleht
- SP14Q001-X pilt
- SP14Q001-X hind
- SP14Q001-X turustaja
