Ülevaade
Spetsifikatsioon
TM050QDH16

TM050QDH16 Põhiandmed
| Paneeli mudel | TM050QDH16 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH16 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Töötemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Säilitustemperatuur | -30 ~ 80 °C |
TM050QDH16 Mehaanilised omadused
| Täpne resolutsioon | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Piksli seadistamine | RGB Vertical Stripe |
| Piksli tihedus | 160 PPI |
| Kuvasuhe | 4:3 (H:V) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0529×0.1587 mm (H×V) |
| Piksli pigi | 0.1587×0.1587 mm (H×V) |
| Pind | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiivne piirkond | 101.568×76.176 mm (H×V) |
| Üldine mõõde | 113.6×88.4 mm (H×V) |
| Kontuuri sügavus | 8.1/10.0 (Typ./Max.) mm |
| Augud ja klambrid | Face mounting holes (4-Φ3.4) on left, right slugs |
| Maastik või portree | Landscape type |
| Puutepaneel | Without |
TM050QDH16 Optilised omadused
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Heledus | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekraani värv | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Värvimut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Reaktsiooniaeg | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vaate suund | 6 o'clock |
| Valge värvusega kromoskus | Wx:0.300; Wy:0.313 |
| Valge variatsioon | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Päikesepaiste loetav | N |
TM050QDH16 Elektroonikafunktsioon
| Vertikaalne sagedus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Juhi IC | Built-in HX8664-B + HX8292-A |
| Ajakontroller (T-CON) | Embedded T-CON |
TM050QDH16 Taustvalgustussüsteem
| Lambipositsiooni | Edge light type |
|---|---|
| Lambitüüp | WLED |
| Lambi kogus | 3S5P |
| Lambipesa | Array |
| Lambi eluiga | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lambipinge | 9.6V (Typ.) |
| Lambi vool | 100mA (Typ.) |
| Lambid Energiatarbimine | 0.96W (Typ.) |
| Liidese tüüp | FPC |
| Lampi juht juhatus | No |
TM050QDH16 Signaali liides
| Signaali kategooria | TTL |
|---|---|
| Signaali klass | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Paneeli sisendpinge | 3.3/10.0/18.0/-7.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Paneeli energiatarve | TBD |
| Kuvari signaali pinge | 0≤VIL≤0.2VDD; 0.8VDD≤VIH≤VDD |
| Liidese tüüp | FPC |
