Ülevaade
Spetsifikatsioon
TM050RVHG01

TM050RVHG01 Põhiandmed
| Paneeli mudel | TM050RVHG01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| TM050RVHG01 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Töötemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Säilitustemperatuur | -30 ~ 80 °C |
TM050RVHG01 Mehaanilised omadused
| Täpne resolutsioon | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Piksli seadistamine | RGB Vertical Stripe |
| Piksli tihedus | 188 PPI |
| Kuvasuhe | 15:9 (H:V) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Piksli pigi | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Kaal | 82.0±3g |
| Aktiivne piirkond | 108×64.8 mm (H×V) |
| Piirdeala | 111.1×67.9 mm (H×V) |
| Üldine mõõde | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Kontuuri sügavus | 4.65/4.85 (Typ./Max.) mm |
| Maastik või portree | Landscape type |
| Puutepaneel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Paneeli kaas | With Cover Lens |
TM050RVHG01 Optilised omadused
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Heledus | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekraani värv | 16.7M (8-bit) |
| Värvimut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Reaktsiooniaeg | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Vaatenurk | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vaate suund | 12 o'clock |
| Valge värvusega kromoskus | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Päikesepaiste loetav | N |
TM050RVHG01 Elektroonikafunktsioon
| Vertikaalne sagedus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Juhi IC | Built-in HX8264-D + HX8664-B |
TM050RVHG01 Taustvalgustussüsteem
| Lambipositsiooni | Edge light type |
|---|---|
| Lambitüüp | WLED |
| Lambi kogus | 7S2P |
| Lambipesa | Array |
| Lambi eluiga | 20K(Typ.) (Hours) |
| Lambipinge | 23.1V (Typ.) |
| Lambi vool | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Lampi juht juhatus | No |
TM050RVHG01 Signaali liides
| Signaali kategooria | TTL |
|---|---|
| Signaali klass | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Paneeli sisendpinge | 3.3V (Typ.) |
| Paneeli sisendvool | 100/150mA (Typ./Max.) |
| Liidese tüüp | FPC |
