TM050RVHG02-40

| Paneeli mudel | TM050RVHG02-40 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| TM050RVHG02-40 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Aktiivne piirkond | 108×64.8 mm |
| Ülevaade | 120.7×75.8×4.8 mm |
| Pind | Antiglare |
| Kontrastsuse suhe | 600:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vaatenurk | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Signaali liides | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Sisendpinge | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TIANMA TM050RVHG02-40 eritarbimisega turustaja.
TIANMA TM050RVHG02-40 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
TIANMA TM050RVHG02-40 pdf-i andmelehel või TIANMA TM050RVHG02-40 või teiste TIANMA-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle TIANMA TM050RVHG02-40 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RVHG02-40 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
TIANMA TM050RVHG02-40 pdf-i andmelehel või TIANMA TM050RVHG02-40 või teiste TIANMA-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle TIANMA TM050RVHG02-40 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "TM050RVHG02-40" jaoks
- TIANMA TM050RVHG02-40
- TM050RVHG02-40 andmeleht
- TM050RVHG02-40 pilt
- TM050RVHG02-40 hind
- TM050RVHG02-40 turustaja

