Ülevaade
Spetsifikatsioon
TM068RDS02
TM068RDS02 Põhiandmed
| Paneeli mudel | TM068RDS02 |
|---|---|
| Panel Brand | AVIC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.8 inch, 800×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| TM068RDS02 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Töötemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Säilitustemperatuur | -30 ~ 80 °C |
TM068RDS02 Mehaanilised omadused
| Täpne resolutsioon | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Piksli seadistamine | RGB Vertical Stripe |
| Piksli tihedus | 138 PPI |
| Kuvasuhe | 17:9 (H:V) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.06325×0.1660 mm (H×V) |
| Piksli pigi | 0.18975×0.1660 mm (H×V) |
| Pind | Antiglare |
| Aktiivne piirkond | 151.8×79.68 mm (H×V) |
| Piirdeala | 152.8×82.68 mm (H×V) |
| Üldine mõõde | 163×91 mm (H×V) |
| Kontuuri sügavus | 4.9/5.2 (Typ./Max.) mm |
| Maastik või portree | Landscape type |
| Puutepaneel | Without |
TM068RDS02 Optilised omadused
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Heledus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekraani värv | 16.7M (8-bit) |
| Värvimut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Reaktsiooniaeg | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vaate suund | 12 o'clock |
| Valge värvusega kromoskus | Wx:0.309; Wy:0.335 |
| Valge variatsioon | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Päikesepaiste loetav | N |
TM068RDS02 Elektroonikafunktsioon
| Vertikaalne sagedus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
TM068RDS02 Taustvalgustussüsteem
| Lambipositsiooni | Edge light type |
|---|---|
| Lambitüüp | WLED |
| Lambi kogus | 3S7P |
| Lambipesa | Array |
| Lambi eluiga | 10K(Min.) (Hours) |
| Lambipinge | 9.6V (Typ.) |
| Lambi vool | 140/200mA (Typ./Max.) |
| Lambid Energiatarbimine | 1.34/1.92W (Typ./Max.) |
| Liidese tüüp | Included in panel signal interface |
| Lampi juht juhatus | No |
TM068RDS02 Signaali liides
| Signaali kategooria | TTL |
|---|---|
| Signaali klass | TTL (1 ch, 8-bit) |
| Paneeli sisendpinge | 3.3/10.5/20.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Liidese tüüp | FPC |
