Ülevaade
Spetsifikatsioon
TM068RDSG03

TM068RDSG03 Põhiandmed
| Paneeli mudel | TM068RDSG03 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.8 inch, 800×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| TM068RDSG03 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Teine nimi | - |
| OP temperatuur | -20 ~ 70 °C |
| ST temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Vibratsiooni tase | - |
TM068RDSG03 Optilised omadused
| Teine nimi | - |
|---|---|
| OP temperatuur | -20 ~ 70 °C |
| ST temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Vibratsiooni tase | - |
| Heledus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Hea vaade kell | 12 o'clock |
| Reageerimiskiirus | 20 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vaatenurk | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Töörežiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromoskus | Wx:0.296; Wy:0.313 |
| Toetage värvi | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Valge variatsioon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
TM068RDSG03 Mehaanilised omadused
| Teine nimi | - |
|---|---|
| OP temperatuur | -20 ~ 70 °C |
| ST temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Vibratsiooni tase | - |
| Heledus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Hea vaade kell | 12 o'clock |
| Reageerimiskiirus | 20 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vaatenurk | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Töörežiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromoskus | Wx:0.296; Wy:0.313 |
| Toetage värvi | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Valge variatsioon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Piksli arv | 800(RGB)×480, WVGA |
| Kokkulepe | RGB Vertical Stripe |
| Täppikiug (W × H) | 0.0632×0.1660 mm |
| Piksli pigi (W × H) | 0.1897×0.1660 mm |
| Aktiivne vaatamine | 151.8(W)×79.68(H) mm |
| Üldine dim | 163(W)×91(H) mm |
| Raamide avamine | - |
| Üldine sügavus | 4.9 (Typ.) mm |
| Vormi kuju | Flat Rectangle |
| Orientatsioon | Landscape type |
| Kuvasuhe (W: H) | 17:9 |
| Kuju stiil | - |
| Mass | 132.8g |
| Pind | Antiglare |
TM068RDSG03 Signaali liides
| Teine nimi | - |
|---|---|
| OP temperatuur | -20 ~ 70 °C |
| ST temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Vibratsiooni tase | - |
| Heledus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Hea vaade kell | 12 o'clock |
| Reageerimiskiirus | 20 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vaatenurk | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Töörežiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromoskus | Wx:0.296; Wy:0.313 |
| Toetage värvi | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Valge variatsioon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Piksli arv | 800(RGB)×480, WVGA |
| Kokkulepe | RGB Vertical Stripe |
| Täppikiug (W × H) | 0.0632×0.1660 mm |
| Piksli pigi (W × H) | 0.1897×0.1660 mm |
| Aktiivne vaatamine | 151.8(W)×79.68(H) mm |
| Üldine dim | 163(W)×91(H) mm |
| Raamide avamine | - |
| Üldine sügavus | 4.9 (Typ.) mm |
| Vormi kuju | Flat Rectangle |
| Orientatsioon | Landscape type |
| Kuvasuhe (W: H) | 17:9 |
| Kuju stiil | - |
| Mass | 132.8g |
| Pind | Antiglare |
| Sisendvool | - |
| Sisendpinge | 3.3/10.5/20/-7.0V (Typ.)DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Tarbimine | 300mW (Typ.) |
| Signaali liides | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Positsioon | - |
| Pigi | Pins |
| Summa | Pin Assignment |
TM068RDSG03 Taustvalgustussüsteem
| Teine nimi | - |
|---|---|
| OP temperatuur | -20 ~ 70 °C |
| ST temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Vibratsiooni tase | - |
| Heledus | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Hea vaade kell | 12 o'clock |
| Reageerimiskiirus | 20 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Vaatenurk | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Töörežiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromoskus | Wx:0.296; Wy:0.313 |
| Toetage värvi | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Valge variatsioon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Piksli arv | 800(RGB)×480, WVGA |
| Kokkulepe | RGB Vertical Stripe |
| Täppikiug (W × H) | 0.0632×0.1660 mm |
| Piksli pigi (W × H) | 0.1897×0.1660 mm |
| Aktiivne vaatamine | 151.8(W)×79.68(H) mm |
| Üldine dim | 163(W)×91(H) mm |
| Raamide avamine | - |
| Üldine sügavus | 4.9 (Typ.) mm |
| Vormi kuju | Flat Rectangle |
| Orientatsioon | Landscape type |
| Kuvasuhe (W: H) | 17:9 |
| Kuju stiil | - |
| Mass | 132.8g |
| Pind | Antiglare |
| Sisendvool | 140/200mA (Typ./Max.) |
| Sisendpinge | 9.6V (Typ.) |
| Tarbimine | 1.34/1.92W (Typ./Max.) |
| Signaali liides | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Positsioon | - |
| Pigi | Pins |
| Summa | 3S7P |
| Lambitüüp | WLED |
| Vahetus | - |
| Lambipesa | Array |
| Lambi elu | - |
