Ülevaade
Spetsifikatsioon
TM070RVHG02

TM070RVHG02 Põhiandmed
| Paneeli mudel | TM070RVHG02 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| TM070RVHG02 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Töötemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Säilitustemperatuur | -30 ~ 80 °C |
TM070RVHG02 Mehaanilised omadused
| Täpne resolutsioon | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Piksli seadistamine | RGB Vertical Stripe |
| Piksli tihedus | 134 PPI |
| Kuvasuhe | 16:9 (H:V) |
| Vormi tegur | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Piksli pigi | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Kaal | TBD |
| Aktiivne piirkond | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Piirdeala | 157.08×89.39 mm (H×V) |
| Üldine mõõde | 171.5×110.3 mm (H×V) |
| Kontuuri sügavus | 7.35±0.4 mm |
| Maastik või portree | Landscape type |
| Puutepaneel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Paneeli kaas | With Cover Lens |
TM070RVHG02 Optilised omadused
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Heledus | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastsuse suhe | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekraani värv | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Värvimut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Reaktsiooniaeg | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Vaatenurk | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vaate suund | 12 o'clock |
| Valge värvusega kromoskus | Wx:0.315; Wy:0.330 |
| Valge variatsioon | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Päikesepaiste loetav | N |
TM070RVHG02 Elektroonikafunktsioon
| Vertikaalne sagedus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
TM070RVHG02 Taustvalgustussüsteem
| Lambipositsiooni | Edge light type |
|---|---|
| Lambitüüp | WLED |
| Lambi kogus | 3S8P |
| Lambipesa | Array |
| Lambi eluiga | 10K(Min.) (Hours) |
| Lambipinge | 9.6/10.8V (Typ./Max.) |
| Lambi vool | 160/200mA (Typ./Max.) |
| Lambid Energiatarbimine | 1.54/2.16W (Typ./Max.) |
| Liidese tüüp | Included in panel signal interface |
| Lampi juht juhatus | No |
TM070RVHG02 Signaali liides
| Signaali kategooria | TTL |
|---|---|
| Signaali klass | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) |
| Paneeli sisendpinge | 3.3/10.0/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGG/VEE) |
| Kuvari signaali pinge | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Liidese tüüp | FPC |
