V236H2-L01

| Paneeli mudel | V236H2-L01 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Paneeli tüüp | a-Si TFT-LCD |
| V236H2-L01 hind | Taotluse hind ja juhi aeg |
| Kuva režiim | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivne piirkond | 521.28×293.22 mm |
| Ülevaade | 544.8×320.5 mm |
| Pind | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastsuse suhe | 800:1 (Typ.) |
| Kuva värvid | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Reaktsiooniaeg | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Vaatenurk | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sagedus | 60Hz |
| Lambitüüp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaali liides | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Sisendpinge | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 eritarbimisega turustaja.
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 pdf-i andmelehel või CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 või teiste CHIMEI INNOLUX-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 on uued & originaalvaru saadaval LCDs-Display.com, samal päeval shipping koos tasuta shipping cost.
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 pdf-i andmelehel või CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 või teiste CHIMEI INNOLUX-LCD-de üksikasjalikele spetsifikatsioonidele, palun Kirjuta meile, meil on hea meel pakkuda seda.
Taotle CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 turustaja pakkumist LCDs-Display.com-is. Kirjuta meile: info@LCDs-Display.com
Seotud märksõnad "V236H2-L01" jaoks
- CHIMEI INNOLUX V236H2-L01
- V236H2-L01 andmeleht
- V236H2-L01 pilt
- V236H2-L01 hind
- V236H2-L01 turustaja

